Walentyna Matusz (66l) – terapeuta medycyny naturalnej, zajmuje się szeroko pojętym odżywianiem, naturoterapią, dietoterapią i probiotykoterapią. Jej zdaniem człowiek został stworzony przez naturę i tylko natura jest wstanie przywrócić prawidłowe funkcjonowanie organizmu. Przeprowadzona przez nią diagnostyka, dobór właściwych ekologicznych produktów, wysokiej jakości minerałów i witamin oraz precyzyjne zalecenia skutecznie zwalcza niepożądane objawy spowodowane niezdrowym stylem życia lub niewłaściwie obranym własnym kierunkiem opartym najczęściej na często zmieniających się w mediach i internecie szkodliwych „modach” żywieniowych.

Od początku działania gabinetu medycyny naturalnej nie stwierdzono odczytów i nieprawidłowych wyników niezgodnych z rzeczywistością, co potwierdzają efekty zdrowotne naszych Podopiecznych, u których stosowano działania terapeutyczne na podstawie wyników diagnostycznych z naszego urządzenia – precyzyjnie dobranych do wykrytego schorzenia. Zdaniem współpracowników „nie trafił się jeszcze taki, co wie więcej na temat zdrowego trybu życia i zadał pytanie, na które nie dostał odpowiedzi”.

W pracy korzysta z urządzeń diagnostycznych, terapeutycznych i analitycznych – Generatora Plazmowego RPZ14 (opis poniżej) i Skanera 3D Cell NLS(<-kliknij) firmy Evitum – Biorezonans(<-kliknij), aby potwierdzić wyniki badań laboratoryjnych i precyzyjnie określić czym jest wywołana dana dysfunkcja. Informacje otrzymane podobnie jak z każdego multimetra – woltomierza, amperomierza, omomierza; rezonansu magnetycznego, tomografii komputerowej, czy rentgenu, określają dokładnie przyczynę każdej dysfunkcji. W połączeniu z wiedzą o fizjologii ciała i mechanizmów procesów zachodzących w organizmie Pani Walentyna potrafi pomóc w zlikwidowaniu problemów opisanych na naszej głównej stronie.

Wyrok Krajowego Sądu Wyższego w Monachium w sprawie użytkowania biorezonansu:
https://www.udh-hessen.de/content/e361/e3726/e3847/Bioresonanztherapie-UrteilRegumed_ger.pdf

Konkluzja: Związek Społecznej Konkurencji (Verband Sozialer Wettbewerb e.V.) przegrał wytoczony proces o zaniechanie szkodliwych praktyk przeciwko firmie Regumed GmbH. Związek ten domagał się w pozwie zakazania reklamy terapii biorezonansowej, ponieważ wg niego to niedorzeczna koncepcja terapeutyczna nie spełniająca oczekiwań.

Krajowy Sąd Najwyższy w Monachium wydał pozytywny wyrok na rzecz terapii biorezonansem opierając się głównie na szczegółowej dokumentacji firmy Regumed dotyczącej praktycznych przykładów terapeutycznych – posiadających uzasadnienie naukowe. Co więcej, wyrok ten należy brać pod uwagę jako pozytywny nie tylko dla obszaru z zakresu biorezonansu, ale całej medycyny naturalnej. Ukazał on, że terapie oraz diagnostyka, których mechanizmy czasem nie są wytłumaczone do końca w obliczu nauk przyrodniczych czy medycyny konwencjonalnej, powinny zostać docenione dzięki uzyskiwanym rezultatom poprawy stanu zdrowia.

Dzięki temu wyrokowi urządzenie Mezator M1, które łączy w sobie funkcje diagnostyki oraz usuwania problemów zdrowotnych za pomocą biorezonansu, zasługuje na jeszcze większą uwagę. Mezator M1 posiada możliwości takie jak analiza struktury tkanek na poziomie komórkowym, wykrywanie i niszczenie pasożytów, wirusów, bakterii, infekcji, grzybów oraz patogenów wraz ze wskazaniem ich dokładnej lokalizacji, określenie predyspozycji komórkowych – pacjent może otrzymać prognozę stanu zdrowia na najbliższe 3-5 lat.

Co więcej, diagnostyka jest niemalże natychmiastowa – skanowanie jednego organu trwa 2-3 sekundy, a całego ciała – 20 minut. W swojej bazie Mezator M1 posiada aż 688 jednostek chorobowych oraz 192 patogeny i wirusy. Skaner diagnostyczny nie tylko pokaże, co dolega danej osobie, ale również usunie problemy zdrowotne i wspomoże organizm w powrocie do optymalnego poziomu funkcjonowania.

Liczba tych urządzeń na rynku polskim wciąż rośnie, czego potwierdzeniem jest 51 skanerów diagnostycznych Mezator M1 nabytych w 2017 roku przez diagnostów, o czym informuje ich oficjalny dystrybutor – Evitum. Spory procent społeczeństwa boryka się z różnymi dolegliwościami i coraz częściej korzysta z możliwości, jakie niesie ze sobą biorezonans. Jest to szansa zarówno na rozwój dla diagnostów, którzy są otwarci na nowe technologie, jak i dla klientów chcących poprawić swój stan zdrowia. Osoby, które nie są przekonane do tej gałęzi medycyny niekonwencjonalnej powinny jeszcze raz się do niej ustosunkować zważając na szereg korzyści, jakie oferuje.

źródło: https://ktociewyleczy.pl/wiedza/leczenie/terapie-naturalne/5890-wyrok-sadu-biorezonans-jest-skuteczny

Generator plazmowy RPZ14

W generatorze plazmowym tak jak w biorezonansie zostały zastosowane odkrycia dr Royala Rifea oraz dr Huldy Clark a mianowicie wszystkie mikroorganizmy a także ludzie organy mają swoją częstotliwość drgań podaną w Hz czyli ich własne wibracje. Poprzez te wibracje urządzeniem tym można pozbyć się grzybów, wirusów, bakterii oraz pasożytów jak również schorzeń przez nie wywołanych jak również stosować programy detoksykacyjne usuwające toksyny w wyniku usuwanie patogenów i obciążeń organizmu.

Plazmoterapia jest metodą terapii naturalnej, służącą do likwidacji patogenów, a także do terapii wielu schorzeń przewlekłych o podłożu zakażenia różnego rodzaju patogenami. Do wykonania zabiegów jest wykorzystywany najnowocześniejszy i najskuteczniejszy w tej chwili na świecie generator plazmowy Rife’a, który emituje falę plazmową. Jest on stosowany na szeroką skalę w USA, Kanadzie, Czechach, Słowacji i innych krajach, gdzie działają także ośrodki badawcze tej metody. W odróżnieniu do bardzo popularnych w Polsce zabiegów prądowych typu Zapper lub metoda Mora, generator plazmowy Rife’a ma nieporównywalnie większą skuteczność, ponieważ nie ma oporowości i dociera do każdej komórki w naszym ciele, nawet tam, gdzie prąd nie może, miedzy innymi (mózg, jelito cienkie, kości, szpik kostny, wnętrza narządów, gałka oczna). Zabiegi są bezpieczne, bezbolesne i bezinwazyjne, przeprowadzane na certyfikowanym urządzeniu.

Michał Drezner (32l) – multiinstrumentalista, nauczyciel podstaw śpiewu i gry na instrumentach, masażysta odnowy biologicznej, organizator koncertów, muzyk terapeutyczny (Onkomuzyk) w Przylądku Nadziei – Klinice Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej we Wrocławiu, od 2008 roku zajmuje się szeroko pojętą edukacją muzyczną osób w każdym wieku zaczyn1ając od przygody z graniem i śpiewaniem a skończywszy na koncertach, nagraniach studyjnych i finansowaniu różnych projektów muzycznych https://patronite.pl/onkomuzyk i https:/zrzutka.pl/onkomuzyk Zapraszam na kanał Youtube/Onkomuzyk

Mieczysława Sikorska-Klimczak – wszyscy mówią do mnie Ela. Jestem terapeutką i preferuję metody naturalne wykorzystujące uzdrawiające siły Natury.

Poznałam wiele technik, ale moją ulubioną jest terapia czaszkowo-krzyżowa. Nauczyłam się jej na szkoleniach prowadzonych przez panią Bożenę Przyjemską w latach 2002-2003 , która przyjeżdża z Kanady, naucza jej i propaguje tę metodę w Polsce. Ukończyłam wszystkie prowadzone przez nią stopnie. Od 2005 roku prowadzę swój gabinet terapii naturalnych.

Specjalizując się w terapii czaszkowo-krzyżowej wykorzystuję wiele innych naturalnych technik np.elementy medycyny chińskiej, polarity, theta healling, matrycę krystaliczną, bowtech, refleksologię.

Szczególnie cenię sobie pracę z dziećmi. Przez wiele lat byłam zapraszana na Międzynarodowe Turnusy Rehabilitacyjno-Szkoleniowe „Neuro-Re-Edukacja” organizowane przez Stowarzyszenie „Nadzwyczajne Dzieci”, gdzie terapia była prowadzona wg metody Domana i jego Instytutu Osiągania Ludzkich Możliwości znajdującego się w Filadelfii.